Manufacturer No:M30042040108X0PSAR
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:MRAM
Description:MRAM M30042040108X0P 4MB HIGH PERFORMANCE QSPI 108MHZ IND PLU
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | MRAM |
| RoHS: | Details |
| Series: | M3004204 |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 2.16 mm |
| Length: | 5.23 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | MRAM |
| other: | 2000 |
| Width: | 5.28 mm |
HOT
MR256A08BCYS35
Brand:Everspin Technologies

M10082040054X0PSAY
Brand:Renesas Electronics

MR25H10MDF
Brand:Everspin Technologies

M10042040108X0IWAY
Brand:Renesas Electronics

M10162040054X0ISAY
Brand:Renesas Electronics

MR0A08BCYS35
Brand:Everspin Technologies

MR4A16BYS35
Brand:Everspin Technologies

M10082040054X0ISAY
Brand:Renesas Electronics

MR2A16AMYS35
Brand:Everspin Technologies

MR25H10CDF
Brand:Everspin Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






