Manufacturer No:M10162040054X0PWAY
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:MRAM
Description:MRAM M10602040054X0P 16MB HIGH PERFORMANCE QSPI 54MHZ IND PLU
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | MRAM |
| RoHS: | Details |
| Series: | M1016204 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 0.75 mm |
| Length: | 6 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | MRAM |
| other: | 225 |
| Width: | 5 mm |
HOT
MR2A16ACYS35
Brand:Everspin Technologies

M30082040054X0IWAY
Brand:Renesas Electronics

M30042040054X0PWAR
Brand:Renesas Electronics

EM032LXQADG13IS1T
Brand:Everspin Technologies

MR25H40CDF
Brand:Everspin Technologies

MR4A16BCYS35R
Brand:Everspin Technologies

MR25H256CDF
Brand:Everspin Technologies

MR10Q010SC
Brand:Everspin Technologies

AS3001204-0054X0IWAY
Brand:Avalanche Technology

MR4A16BCMA35
Brand:Everspin Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






