Manufacturer No:LLG710D324-004-D
Manufacturer:SST Sensing
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SST Sensing |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| Current Rating: | 7.5 mA |
| Output Type: | PNP |
| Pressure Range: | 1450 psi |
| Brand: | SST Sensing |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Mounting: | Thread |
| Operating Supply Voltage: | 8 V to 30 V |
| Output Configuration: | High in Air |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| other: | 3 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 30 V |
| Supply Voltage - Min: | 8 V |
| Part # Aliases: | LLG710D324-004-D-DK |
HOT
59630-1-T-03-A
Brand:Littelfuse

FS3000-1005
Brand:Renesas Electronics

VR2A
Brand:Carlo Gavazzi

59630-4-T-02-F
Brand:Littelfuse

CLH5
Brand:Carlo Gavazzi

CD34CNFLFPOT5
Brand:Carlo Gavazzi

K7L-AT50D
Brand:Omron Automation and Safety

OPB350W187Z
Brand:Optek / TT Electronics

LLG710D3L24-004-D
Brand:SST Sensing

LLG810D324-004-C3
Brand:SST Sensing
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






