Manufacturer No:UIPMC030I103UCB
Manufacturer:Vishay
Type:Linear Displacement Sensors
Description:Linear Displacement Sensors 10K 30% U309
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | Linear Displacement Sensors |
| RoHS: | Details |
| Travel: | 30 mm |
| Operating Force: | - |
| Linearity: | 5 % |
| Voltage Rating: | - |
| Brand: | Vishay / MCB Industrie |
| Electrical Travel: | 30 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Linear Displacement Sensors |
| Resistance: | 10 kOhms |
| Series: | UIPMC |
| other: | 20 |
| Subcategory: | Sensors |
| Unit Weight: | 0.164906 oz |
HOT
02560390-000
Brand:Measurement Specialties
04-0760-0006
Brand:Measurement Specialties

20LHE1AWA1P30
Brand:Vishay / Sfernice
PCA-116-100
Brand:Measurement Specialties

02350510-000
Brand:Measurement Specialties

LCP12P-12-10K
Brand:ETI Systems

UIPMC030I103UCB
Brand:Vishay / MCB Industrie

02560389-000
Brand:Measurement Specialties

LCP12A-25-10K
Brand:ETI Systems

PT9420-0100-121-1110
Brand:Measurement Specialties
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






