Manufacturer No:LSP10120P
Manufacturer:Littelfuse
Type:LED Protectors
Description:LED Protection Devices 120V 10kA IP66 PARALLEL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | LED Protection Devices |
| RoHS: | Details |
| Series: | LSP10 |
| IP Rating: | IP66 |
| Package / Case: | Module |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Littelfuse |
| Circuit Type: | Parallel |
| Height: | 30 mm |
| Length: | 64 mm |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Product Type: | LED Protectors |
| other: | 8 |
| Subcategory: | LED Protectors |
| Tradename: | LSP |
| Width: | 48 mm |
| Unit Weight: | 3.580836 oz |
HOT
LSP05240P
Brand:Littelfuse

PLED9US
Brand:Littelfuse

LSP10240LLS
Brand:Littelfuse

LSP05G240SX3333
Brand:Littelfuse

PLED260S
Brand:Littelfuse

LSP10GI347S
Brand:Littelfuse

LSP05GI277SHX3333
Brand:Littelfuse

SPD-20-277P
Brand:MEAN WELL

SPD-20HP-480S
Brand:MEAN WELL

PLED150S
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






