Manufacturer No:LSP10GIHP480S
Manufacturer:Littelfuse
Type:LED Protectors
Description:LED Protection Devices 480V 10kA IP66 rated
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | LED Protection Devices |
| RoHS: | Details |
| Series: | LSP10GIHP |
| Breakdown Voltage: | - |
| On-State Voltage: | - |
| Package / Case: | Module |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Littelfuse |
| Breakover Voltage VBO: | - |
| Height: | 32 mm |
| Holding Current Ih Max: | - |
| Length: | 71.63 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 75 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 45 C |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Off-State Leakage Current @ VDRM IDRM: | - |
| On-State RMS Current - It RMS: | - |
| Product: | LED Protection Modules |
| Product Type: | LED Protectors |
| other: | 6 |
| Subcategory: | LED Protectors |
| Tradename: | LSP |
| Type: | LED Lighting Surge Protection Module |
| Width: | 67.68 mm |
| Unit Weight: | 9.370440 oz |
HOT
PLED18S
Brand:Littelfuse

LSP05G347P
Brand:Littelfuse

LSP10480S
Brand:Littelfuse

LSP10240SX3316
Brand:Littelfuse

PLED70S
Brand:Littelfuse

PLED6UQ12
Brand:Littelfuse

PLED110S
Brand:Littelfuse

LSP05G120SN
Brand:Littelfuse

LSP05GI240P
Brand:Littelfuse

LSP05G480SN
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






