Manufacturer No:LSP05GI277S
Manufacturer:Littelfuse
Type:LED Protectors
Description:LED Protection Devices 277V 5kA SERIES CONN IEC/EN61643-11 IP66
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | LED Protection Devices |
| RoHS: | Details |
| Series: | LSP05GI |
| Package / Case: | Module |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Littelfuse |
| Height: | 26 mm |
| Length: | 56.76 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Product: | LED Protection Modules |
| Product Type: | LED Protectors |
| other: | 8 |
| Subcategory: | LED Protectors |
| Tradename: | LSP |
| Type: | LED Lighting Surge Protector Module |
| Width: | 46.36 mm |
| Unit Weight: | 8.002486 oz |
HOT
LSP05G277S
Brand:Littelfuse

LSP10120S
Brand:Littelfuse

LSP10120P
Brand:Littelfuse

LSP05G480PH
Brand:Littelfuse

LSP1800AJR-S
Brand:Bourns

LSP05GI480PH
Brand:Littelfuse

LSP05G240SH
Brand:Littelfuse

PLED70S
Brand:Littelfuse

PLED110S
Brand:Littelfuse

LSP05G240S
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






