Manufacturer No:SPD-10-320S
Manufacturer:MEAN WELL
Type:LED Protectors
Description:LED Protection Devices 120-320VAC 5A 10kA Surge Protect
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Product Category: | LED Protection Devices |
| RoHS: | Details |
| Series: | SPD-10 |
| Brand: | MEAN WELL |
| Height: | 40 mm |
| Length: | 85 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Mounting Style: | Panel |
| Product: | LED Protectors |
| Product Type: | LED Protectors |
| other: | 60 |
| Subcategory: | LED Protectors |
| Type: | Surge Protection Device |
| Width: | 37 mm |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOT
SPD-20-277P
Brand:MEAN WELL

LSP10GI240PX3333
Brand:Littelfuse

LSP4-480
Brand:Hatch Lighting

LSP05GI240P
Brand:Littelfuse

LSP05GI480S
Brand:Littelfuse

LSP05G240PX3333
Brand:Littelfuse

LSP05G240PN
Brand:Littelfuse

LSP10240SX3316
Brand:Littelfuse

LSP05GI240SX3316
Brand:Littelfuse

LSP05GI277PX3333
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






