Manufacturer No:705820015
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:LED Mounting Hardware
Description:LED Mounting Hardware WA-SLED Nylon 66 UL 1.5 mm Spacer LED
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | LED Mounting Hardware |
| RoHS: | Details |
| Product: | LED Spacers |
| LED Size: | T-1 (3 mm) T-1 3/4 (5 mm) |
| Material: | Nylon |
| Color: | Black |
| Body Length: | 1.5 mm |
| Series: | WA-SLED |
| Packaging: | Bulk |
| Body Shape: | Tubular |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Outside Diameter: | 4.5 mm |
| Product Type: | LED Mounting Hardware |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | LED Indication |
| Unit Weight: | 0.000705 oz |
HOTPML50YBFVW
Brand:VCC

HLMP-2655-FG000
Brand:Broadcom / Avago
WLS70XW1200DPWMQ
Brand:Banner Engineering

1319569
Brand:Phoenix Contact
WLS70ZCW300DAQM
Brand:Banner Engineering

515-1305-0250F
Brand:Dialight

2213730-1
Brand:TE Connectivity / P&B

515-1304-0250F
Brand:Dialight

ELM 3-375P
Brand:Bivar

ELM 1-11MMP
Brand:Bivar
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






