Manufacturer No:00111920202
Manufacturer:Amphenol
Type:Junction System Tools & Accessories
Description:Junction System Tools & Accessories MODULE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Junction System Tools & Accessories |
| MIL Type: | MIL-T-81714 I |
| Product: | Splices |
| For Use With: | Pin Contacts (Contact Size #20) |
| Brand: | Amphenol Air LB France |
| Diameter: | 12.7 mm |
| Length: | 29 mm |
| Product Type: | Junction System Tools & Accessories |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Junction Systems |
| Unit Weight: | 0.652216 oz |
HOTTJSE20711
Brand:Amphenol Pcd

TJSE20525
Brand:Amphenol Pcd

SJE020001
Brand:Amphenol Pcd

M81714/60-22-04
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

M81714/63-16F
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

00176520402
Brand:Amphenol Air LB France
TJS320800
Brand:Amphenol Pcd
BTJ112E03B-513
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

CTJ120E04A-513
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

CTJ620E06N
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






