Manufacturer No:4241-0-00-15-00-00-03-0
Manufacturer:Mill-Max
Type:Circuit Board Hardware - PCB
Description:Circuit Board Hardware - PCB Solder Mount Pin TH 0.032 Tail
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mill-Max |
| Product Category: | Circuit Board Hardware - PCB |
| RoHS: | Details |
| Product: | PCB Pins |
| Type: | Solder Mount PCB Pin |
| Length: | 12.69 mm |
| Outside Diameter: | 1.52 mm |
| Material: | Brass |
| Brand: | Mill-Max |
| Mounting Hole Size: | 1.626 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Plating: | Gold |
| Product Type: | Circuit Board Hardware - PCB |
| Series: | 4241 |
| Subcategory: | Hardware |
HOT
ELM 3-115P
Brand:Bivar

P2RF-08
Brand:Omron Automation and Safety

1816-0-15-15-23-27-04-0
Brand:Mill-Max

IML-0688
Brand:Murata Electronics

ELM 1-220P
Brand:Bivar
SMBR90RAMAG
Brand:Banner Engineering

8014-0-00-15-00-00-03-0
Brand:Mill-Max

ELM 3-5MMP
Brand:Bivar

2006-4-15-20-75-14-11-0
Brand:Mill-Max

PYFZ-08
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






