Manufacturer No:01050001Z
Manufacturer:Littelfuse
Type:Fuse Clips
Description:Fuse Clips Clip 13/32 Dia
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Fuse Clips |
| RoHS: | Details |
| Series: | 101/102/105/107/109/121/125/127/129 |
| Product: | Fuse Clips |
| Type: | Rivet/Eyelet |
| Fuse Size / Group: | 10.3 x 38 mm 5AG Midget |
| Packaging: | Bulk |
| Body Material: | Spring Brass |
| Brand: | Littelfuse |
| Contact Plating: | Nickel |
| Current Rating: | 15 A |
| Mounting Style: | Screw Rivet |
| Product Type: | Fuse Clips |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Fuses |
| Unit Weight: | 0.121280 oz |
HOT
10207101009
Brand:Littelfuse

FHZ310
Brand:Littelfuse

03420010HX010
Brand:Littelfuse

03453QS7HX040
Brand:Littelfuse
01500312H
Brand:Littelfuse

04820010ZXBFH
Brand:Littelfuse

03453LS1HX020B
Brand:Littelfuse

01220087Z
Brand:Littelfuse

03400312Z
Brand:Littelfuse

01530008LXN
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






