Manufacturer No:ECS-80-8-30-JGN-TR
Manufacturer:ECS
Type:Crystals
Description:Crystals 8.000 MHz 8pF +/-20/30 ppm -40 +85 C 5 x 3.2mm 2-Pad SMD RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ECS |
| Product Category: | Crystals |
| RoHS: | Details |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 5 mm x 3.2 mm |
| Load Capacitance: | 8 pF |
| Frequency: | 8 MHz |
| Tolerance: | 20 PPM |
| Frequency Stability: | 30 PPM |
| ESR: | 100 Ohms |
| Drive Level: | 100 uW |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 5 mm |
| Width: | 3.2 mm |
| Height: | 1.1 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ECS |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | Crystals |
| Product Type: | Crystals |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Crystals |
HOT
ECS-2520MV-200-CM-TR
Brand:ECS

ECS-TXO53-S3-33-200-BN-TR
Brand:ECS

ECS-2520MVLC-400-CN-TR
Brand:ECS

ECS-2520MVLC-270-CM-TR
Brand:ECS

ECS-2520MVLC-020-CN-TR
Brand:ECS

ECS-320-10-37B2-RKY-TR
Brand:ECS

ECS-160-8-30-JGN-TR
Brand:ECS

ECX-L35CN-125.000-TR
Brand:ECS

CX2016SA32000H0FLJG1
Brand:KYOCERA AVX
ECS-2012MV-327KE-TR
Brand:ECS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






