Manufacturer No:ECS-320-8-33B2-CES-TR3
Manufacturer:ECS
Type:Crystals
Description:Crystals 32.0000MHZ 8PF SMD ECX-33B2 +/-2 ppm Aging 3225 4-SMD RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ECS |
| Product Category: | Crystals |
| RoHS: | Details |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 3.2 mm x 2.5 mm x 0.8 mm |
| Load Capacitance: | 8 pF |
| Frequency: | 32 MHz |
| Tolerance: | 10 PPM |
| Frequency Stability: | 50 PPM |
| ESR: | 40 Ohms |
| Drive Level: | 200 uW |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 3.2 mm |
| Width: | 2.5 mm |
| Height: | 0.8 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ECS |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | Crystals |
| Product Type: | Crystals |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Crystals |
| Type: | Miniature SMD Crystal |
HOT
ECS-2520MV-250-BM-TR
Brand:ECS

ECS-250-8-30-JGN-TR
Brand:ECS
ECS-2012MV-327KE-TR
Brand:ECS

ECS-320-CDX-2374
Brand:ECS

ECS-320-6-47B2-CTN-TR
Brand:ECS

CX2016SA48000H0FLJG1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-80-8-30-JGN-TR
Brand:ECS

CX2016SA27000D0FPLG1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-540-8-36B-CTN-TR
Brand:ECS

ECS-2520MVLC-400-CN-TR
Brand:ECS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






