Manufacturer No:106225-0004
Manufacturer:Molex
Type:Fiber Optic Cable Assemblies
Description:Fiber Optic Cable Assemblies STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 100m
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | Fiber Optic Cable Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Series: | 106225 |
| Mode: | Multimode |
| Connector End A: | MPO |
| Connector End B: | MPO |
| Cable Type: | Trunk |
| Fiber Diameter: | 50 um 125 um |
| Cable Length: | 100 m |
| Number of Fibers: | 12 Fiber |
| Jacket Color: | Blue (Aqua) |
| Brand: | Molex |
| Cable Diameter: | 4.8 mm |
| Product Type: | Fiber Optic Cable Assemblies |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Fiber Optic |
| Unit Weight: | 5 lbs |
HOT
9-2061897-6
Brand:TE Connectivity

NKO2M3-FX-2-100
Brand:Neutrik

5-2061846-0
Brand:TE Connectivity

7-2061897-0
Brand:TE Connectivity

FCCG410QD3C30
Brand:II-VI / Finisar

106225-0039
Brand:Molex

3-2061897-0
Brand:TE Connectivity

NKO2M3-FX-0-025
Brand:Neutrik

106225-0004
Brand:Molex

FCBG110SD1C03
Brand:II-VI / Finisar
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






