Manufacturer No:HFBR-RUD100Z
Manufacturer:Broadcom Limited
Type:Fiber Optic Cables
Description:Fiber Optic Cables BLK PLAST CABLE DPLX 100 MTRS RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Broadcom Limited |
| Product Category: | Fiber Optic Cables |
| RoHS: | Details |
| Cable Length: | 100 m |
| Fiber Type: | Plastic Optical Fiber (POF) |
| Jacket Material: | Polyethylene (PE) |
| Jacket Color: | Black |
| Application: | Telecom |
| Series: | HFBR-R |
| Brand: | Broadcom / Avago |
| Outside Diameter: | 1 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Fiber Optic Cables |
| other: | 4 |
| Subcategory: | Fiber Optic |
| Unit Weight: | 2.563 lbs |
HOT
1087130
Brand:Phoenix Contact

1-2064915-0
Brand:TE Connectivity / AMP
HFBR-RSD005Z
Brand:Broadcom / Avago

7-2835695-0
Brand:TE Connectivity
88537-3510
Brand:Molex

88536-6703
Brand:Molex

1083665
Brand:Phoenix Contact

APCP02-BBC020
Brand:ATOP

8-2064915-0
Brand:TE Connectivity / AMP

HS-QSFP-P1-01-LP
Brand:Samtec
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






