Manufacturer No:ISL59601IRZ-T7
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Equalizers
Description:Equalizers ISL90462WIH627Z DCP VOLATILE 10KOH S 6LD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-EP-20 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | ISL59601 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 0.9 mm |
| Length: | 4 mm |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Width: | 4 mm |
| Unit Weight: | 0.001552 oz |
HOT
EQY-3-283+
Brand:Mini-Circuits

AD8192ACPZ
Brand:Analog Devices

DS38EP100SD/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS2994-INE3
Brand:Semtech

AD8194ACPZ
Brand:Analog Devices

GS1574ACNE3
Brand:Semtech

EQY-7-453+
Brand:Mini-Circuits

GS9074ACNE3
Brand:Semtech

LMH0344SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

ADV3003ACPZ-R7
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






