Manufacturer No:T4F10AHM3/H
Manufacturer:Vishay
Type:TVS Diodes
Description:ESD Suppressors / TVS Diodes 400W10V UNIDIRSMF PAR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | ESD Suppressors / TVS Diodes |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | TVS Diodes |
| Polarity: | Unidirectional |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | DO-219AB-2 |
| Breakdown Voltage: | 9.5 V |
| Clamping Voltage: | 14.5 V |
| Pppm - Peak Pulse Power Dissipation: | 400 W |
| Ipp - Peak Pulse Current: | 27.6 A |
| Minimum Operating Temperature: | - 65 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 185 C |
| Series: | T4F10 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Vishay Semiconductors |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| Tradename: | PAR |
HOT
6DFN43A-M3/I
Brand:Vishay General Semiconductor

MSMP7.0AHM3/H
Brand:Vishay Semiconductors

AQ24COME-02HTG
Brand:Littelfuse

T6N16AHM3/I
Brand:Vishay

LTKAK2-170C-L
Brand:Littelfuse

T4F12AHM3/H
Brand:Vishay Semiconductors

PCLAMP1021P.TNT
Brand:Semtech

SMTOAK2-070C
Brand:Littelfuse
RCLAMP0544P.N
Brand:Semtech

SMBJ28A
Brand:Vishay General Semiconductor
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






