Manufacturer No:6DFN39A-M3/I
Manufacturer:Vishay
Type:TVS Diodes
Description:TVS Diodes / ESD Suppressors 600W39V 5% DFN3820A TVS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | TVS Diodes |
| Polarity: | Unidirectional |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | DFN3820A-2 |
| Breakdown Voltage: | 37.1 V |
| Clamping Voltage: | 53.9 V |
| Pppm - Peak Pulse Power Dissipation: | 600 W |
| Ipp - Peak Pulse Current: | 11.1 A |
| Minimum Operating Temperature: | - 65 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 175 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Vishay General Semiconductor |
| other: | 14000 |
| Subcategory: | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
HOTS1MSWFMQ-7
Brand:Diodes Incorporated

TP5.0SMDJ110CA
Brand:Littelfuse

VS-3C08ET07T-M3
Brand:Vishay Semiconductors

SE30ND-M3/I
Brand:Vishay Semiconductors

6DFN22A-M3/I
Brand:Vishay General Semiconductor

AQ27COM-02JTG
Brand:Littelfuse

VS-3C20ET07S2L-M3
Brand:Vishay Semiconductors

AQ24COM-01FTG
Brand:Littelfuse

TP5.0SMDJ40CA
Brand:Littelfuse

SE8D30D-M3/I
Brand:Vishay Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






