Manufacturer No:DK-602-0157-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Data Bus Contacts
Description:Data Bus Components - Contacts DK-602-0157-2
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Data Bus Components - Contacts |
| RoHS: | N |
| Type: | Socket (Female) |
| Cable Type: | Raychem 10613 |
| Termination Style: | Solder |
| Frequency Range: | 0 Hz to 20 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 65 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Brand: | TE Connectivity / Raychem |
| Maximum Frequency: | 20 MHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Data Bus Contacts |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Data Bus Components |
| Part # Aliases: | 642652-000 |
| Unit Weight: | 0.035274 oz |
HOTD-500-0255-042
Brand:TE Connectivity / Raychem

DK-621-0011-S
Brand:TE Connectivity / Raychem
DK-602-0187-6
Brand:TE Connectivity / Raychem

450535-000
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

DBCL-44002
Brand:iNRCORE

DK-621-0437-3P
Brand:TE Connectivity / Raychem
44100R
Brand:Renesas / Dialog

TEBC-1004-LF
Brand:Trompeter / Cinch Connectivity Solutions

D-500-0465-2-612-240
Brand:TE Connectivity / Raychem

D-621-0415
Brand:TE Connectivity / Raychem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






