Manufacturer No:JST-21mm
Manufacturer:Gravitech
Type:DC Power Cords
Description:DC Power Cords JST- 2.1MM BARREL JK
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Gravitech |
| Product Category: | DC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Type: | Power Plug Assembly |
| Connector End A: | JST |
| Connector End A Pin Count: | 2 Position |
| Connector End B: | 2.1 mm Jack |
| Connector End B Pin Count: | 1 Position |
| Cable Length: | 159 mm |
| Brand: | Gravitech |
| Current Rating: | 2 A |
| Gender: | Female / Male |
| Product Type: | DC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
HOT
216620-1031
Brand:Molex

216623-1043
Brand:Molex

216622-1021
Brand:Molex

1300140061
Brand:Molex

214756-1062
Brand:Molex

830611-1
Brand:TE Connectivity / AMP

1300140050
Brand:Molex

216620-1043
Brand:Molex

216621-1021
Brand:Molex

CA0161F116005
Brand:Amphenol Tuchel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






