Manufacturer No:TM266DVA2
Manufacturer:iNRCORE
Type:Ethernet ICs
Description:Ethernet ICs
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | iNRCORE |
| Product Category: | Ethernet ICs |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Package / Case: | DIP-28 |
| Product: | Ethernet Transceivers |
| Number of Transceivers: | 1 Transceiver |
| Data Rate: | 265.625 Mb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | iNRCORE |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Pd - Power Dissipation: | 500 mW |
| Product Type: | Ethernet ICs |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Current - Max: | 110 mA |
| Supply Voltage - Max: | 3.47 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.13 V |
HOT
DP83TC814RRHATQ1
Brand:Texas Instruments

88E1510-A0-NNB2C000
Brand:Marvell

TLK106RHBR
Brand:Texas Instruments

VSC7429XJG-02
Brand:Microchip Technology

DP83TG720SWRHARQ1
Brand:Texas Instruments

VSC8211XVW
Brand:Microchip Technology

KSZ9131RNXI
Brand:Microchip Technology

VSC7420XJG-04
Brand:Microchip Technology
LAN9371-I/ZMX
Brand:Microchip Technology
LAN8830/PSA
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






