Manufacturer No:9221 010500
Manufacturer:Belden Wire & Cable
Type:Coaxial Cables
Description:Coaxial Cables 30AWG 1C SHIELD 500ft SPOOL BLACK
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Belden Wire & Cable |
| Product Category: | Coaxial Cables |
| RoHS: | Details |
| Impedance: | 75 Ohms |
| Wire Gauge - AWG: | 30 AWG |
| Cable Length: | 500 ft |
| Outside Diameter: | 0.097 in |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
| Jacket Material: | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Stranding: | 7 x 38 |
| Series: | 9221 |
| Brand: | Belden Wire & Cable |
| Maximum Temperature: | + 75 C |
| Number of Coaxial: | 1 |
| Product Type: | Coaxial Cables |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Voltage Rating: | 30 V |
| Unit Weight: | 3 lbs |
HOT
9273 010500
Brand:Belden Wire & Cable

LMR-600-FR
Brand:Amphenol Times Microwave Systems
6653690-6
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

1340126
Brand:Phoenix Contact

LMR-100A-PUR
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

LMR-200-DB
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

1340136
Brand:Phoenix Contact

1340123
Brand:Phoenix Contact

1340131
Brand:Phoenix Contact
LMR-500
Brand:Amphenol Times Microwave Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






