Manufacturer No:SI53315-B-GM
Manufacturer:Skyworks
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer Universal 2:10 low-jitter clock buffer/level translator with individual OE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Skyworks |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Series: | SI53315 |
| Number of Outputs: | 10 Output |
| Maximum Input Frequency: | 1.25 GHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.63 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Propagation Delay - Max: | 400 ps |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-44 |
| Brand: | Skyworks Solutions Inc. |
| Duty Cycle - Max: | 52 % |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Current: | 100 mA |
| Output Type: | Differential |
| Packaging: | Tray |
| Product: | Clock Buffers / Level Translators |
| Product Type: | Clock Buffers |
| other: | 260 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Unit Weight: | 0.013051 oz |
HOT
RX8901CE XS B06
Brand:Epson Timing

5PB1102CMGI8
Brand:Renesas Electronics

LMK61E2BAA-SIAT
Brand:Texas Instruments

SI53361-B-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SI53159-A01AGM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

MAX9389EHJ+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
RC31008A001GND#BB0
Brand:Renesas Electronics

SI5332DD12454-AM1
Brand:Skyworks Solutions Inc.

8P34S2106ANLGI
Brand:Renesas Electronics

SI5332A-D-GM2
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






