Manufacturer No:552-02SPGGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer Low Skew 2-in MUX 1 to 8 Clock Buffer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Series: | 552-02S |
| Number of Outputs: | 8 Output |
| Maximum Input Frequency: | 200 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Propagation Delay - Max: | 3.5 ns |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 5 mm |
| Packaging: | Tube |
| Product Type: | Clock Buffers |
| other: | 96 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Width: | 4.4 mm |
| Unit Weight: | 0.053652 oz |
HOT
SI53102-A2-GMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SI5351C-B05650-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

LMK1D2106RHAT
Brand:Texas Instruments

PI6CB33401ZHIEX
Brand:Diodes Incorporated

PCA21125T/Q900/1,1
Brand:NXP Semiconductors

Si5386A-E-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

LMK05318BRGZT
Brand:Texas Instruments

9DMV0141BKILFT
Brand:Renesas Electronics

CDCDB2000NPPT
Brand:Texas Instruments

SI5351B-B-GM1R
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






