Manufacturer No:B59005Z0999A099
Manufacturer:TDK
Type:Kits
Description:Circuit Protection Kits Design Kit PTC Thermistor 230V App
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Circuit Protection Kits |
| RoHS: | Details |
| Series: | B59005Z |
| Product: | PTC Thermistors Kits |
| Type: | Heating Element |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| For Use With: | 230 V Applications |
| Product Type: | Kits |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Circuit Protection Kits |
| Part # Aliases: | B59005Z999A99 B59005Z 999A 99 |
| Unit Weight: | 1.213 lbs |
HOT
820999
Brand:Wurth Elektronik
CYHP0001Z-KIT
Brand:Littelfuse

59141-4-S-02-F
Brand:Littelfuse

B72862F1050S160
Brand:EPCOS / TDK

08099800
Brand:Littelfuse

00603600
Brand:Littelfuse

CD-LAB9
Brand:Bourns

00552000
Brand:Littelfuse
0RBOX001Z
Brand:Littelfuse
ZENER-KIT
Brand:Comchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






