Manufacturer No:IS31SE5100-SALS2
Manufacturer:ISSI
Type:Touch Sensors
Description:Capacitive Touch Sensors 8-CH Capctve Touch Auto Cali SSOP-24
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ISSI |
| Product Category: | Capacitive Touch Sensors |
| RoHS: | Details |
| Number of Channels: | 8 Channel |
| Interface Type: | I2C |
| Package / Case: | SSOP-24 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Lumissil |
| Length: | 4 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | Touch Sensors |
| Series: | IS31SE5100 |
| other: | 58 |
| Subcategory: | Sensors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Width: | 4 mm |
| Unit Weight: | 1.303297 oz |
HOT
CAP1188-1-CP-TR
Brand:Microchip Technology

CAP1293-1-AC3-TR
Brand:Microchip Technology

AT42QT1010-MAH
Brand:Microchip Technology

AT42QT1110-AUR
Brand:Microchip Technology

AT42QT1010-TSHR
Brand:Microchip Technology

MSP430FR2675TRHBT
Brand:Texas Instruments

CPT112S-A02-GU
Brand:Silicon Labs
AT42QT1050-MMH
Brand:Microchip Technology

AT42QT1012-TSHR
Brand:Microchip Technology

CAP1203-1-SN-TR
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






