Manufacturer No:7015-2120
Manufacturer:Amphenol
Type:RF Cable Assemblies
Description:RF Cable Assemblies FLCA 2.92 -2.92 SP-SP 500MM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | RF Cable Assemblies |
| Connector A Series: | 2.92 mm |
| Connector A Gender: | Pin (Male) |
| Connector A Body Style: | Straight |
| Connector B Series: | 2.92 mm |
| Connector B Gender: | Pin (Male) |
| Connector B Body Style: | Straight |
| Cable Length: | 500 mm |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Maximum Frequency: | 40 GHz |
| Cable Type: | 0.085 Flexible Coax |
| Brand: | Amphenol / SV Microwave |
| Connector A Polarity: | Normal |
| Connector B Polarity: | Normal |
| Polarity: | Normal |
| Product Type: | RF Cable Assemblies |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Cable Assemblies |
HOT
095-820-196-120
Brand:Amphenol RF

MSPEC2L0A5010
Brand:Amphenol Commercial Products

095-850-301-024
Brand:Amphenol RF

095-902-581-003
Brand:Amphenol RF

7032-9730
Brand:Amphenol / SV Microwave

MP-6A28GNSGRN-001
Brand:Amphenol Cables on Demand

095-825-120-036
Brand:Amphenol RF

1205020013
Brand:Molex

1205050100
Brand:Molex

7032-9729
Brand:Amphenol / SV Microwave
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






