Manufacturer No:7016-0133
Manufacturer:Amphenol
Type:RF Cable Assemblies
Description:RF Cable Assemblies FLCA 2.4 - 2.4 SP-SP LL 12MM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | RF Cable Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Connector A Series: | 2.4 mm |
| Connector A Body Style: | Straight |
| Connector B Series: | 2.4 mm |
| Connector B Body Style: | Straight |
| Cable Length: | 12 in |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Maximum Frequency: | 50 GHz |
| Cable Type: | Coaxial |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol / SV Microwave |
| Connector A Polarity: | Normal |
| Connector B Polarity: | Normal |
| Minimum Frequency: | 0 Hz |
| Polarity: | Normal |
| Product Type: | RF Cable Assemblies |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Cable Assemblies |
HOT
095-902-585-150
Brand:Amphenol RF
7015-2119
Brand:Amphenol / SV Microwave

7012-2097
Brand:Amphenol / SV Microwave

095-850-301-006
Brand:Amphenol RF

MP-6A28GNSWHT-010
Brand:Amphenol Cables on Demand

MP-6A28GNSRED-003
Brand:Amphenol Cables on Demand

7032-9730
Brand:Amphenol / SV Microwave

MP-6A28GNSGRN-001
Brand:Amphenol Cables on Demand

MSPEC2L0AC010
Brand:Amphenol Commercial Products

VG96927T018B007
Brand:Amphenol Air LB Germany
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






