Manufacturer No:MSSMA-047-MSSMA-180
Manufacturer:Amphenol
Type:RF Cable Assemblies
Description:RF Cable Assemblies SMA Straight M SMA Straight M 18"Cable
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | RF Cable Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Connector A Series: | SMA |
| Connector A Gender: | Plug (Male) |
| Connector A Body Style: | Straight |
| Connector B Series: | SMA |
| Connector B Gender: | Plug (Male) |
| Connector B Body Style: | Straight |
| Cable Length: | 18 in |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Cable Type: | 0.047 Flexible Coax |
| Jacket Color: | Blue |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol / SV Microwave |
| Frequency Range: | DC to 18 GHz |
| Minimum Frequency: | DC |
| Product Type: | RF Cable Assemblies |
| Series: | MSSMA |
| Subcategory: | Cable Assemblies |
HOT
7032-9731
Brand:Amphenol / SV Microwave

VG96927T018C008
Brand:Amphenol Air LB Germany
7029-4051
Brand:Amphenol / SV Microwave

7032-9730
Brand:Amphenol / SV Microwave

1205020025
Brand:Molex

095-902-589-012
Brand:Amphenol RF

095-902-583-150
Brand:Amphenol RF

095-850-301-006
Brand:Amphenol RF

33280202002050
Brand:HARTING

MSPEC2L0A5010
Brand:Amphenol Commercial Products
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






