Manufacturer No:LC4032ZE-7TN48C
Manufacturer:Lattice
Type:CPLD - Complex Programmable Logic Devices
Description:CPLD - Complex Programmable Logic Devices 32MC 32 I/O LOW PWR 1.8V 7.5ns
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Lattice |
| Product Category: | CPLD - Complex Programmable Logic Devices |
| RoHS: | Details |
| Series: | ispMACH 4032 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFP-48 |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Number of Macrocells: | 32 Macrocell |
| Number of I/Os: | 32 I/O |
| Supply Voltage - Max: | 1.9 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 90 C |
| Maximum Operating Frequency: | 260 MHz |
| Propagation Delay - Max: | 7.5 ns |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Lattice |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 7 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Logic Array Blocks - LABs: | 2 |
| Operating Supply Current: | 50 uA |
| Product Type: | CPLD - Complex Programmable Logic Devices |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Programmable Logic ICs |
| Width: | 7 mm |
| Unit Weight: | 0.319998 oz |
HOT
XC9536XL-10VQ44C
Brand:Xilinx

LC4064V-5TN48C
Brand:Lattice

XC9572XL-7TQG100I
Brand:Xilinx

XC2C64A-7VQ100I
Brand:Xilinx

XCR3256XL-10TQ144C
Brand:Xilinx

ATF2500C-15JU
Brand:Microchip Technology

LC4064ZE-4TN48C
Brand:Lattice

XCR3384XL-10FT256I
Brand:Xilinx

XC2C128-7CPG132I
Brand:Xilinx

XA2C256-8VQG100Q
Brand:Xilinx
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






