Manufacturer No:HEP-600C-24
Manufacturer:MEAN WELL
Type:Battery Chargers
Description:Battery Chargers 23-30.2V 10.5-21A 600W Battery Charger
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Product Category: | Battery Chargers |
| RoHS: | Details |
| Chemistry: | Sealed Lead Acid |
| Output Voltage: | 24 V |
| Output Current: | 21 A |
| Brand: | MEAN WELL |
| Product Type: | Battery Chargers |
| Series: | HEP-600C |
| other: | 4 |
| Subcategory: | Battery |
| Unit Weight: | 8.598 lbs |
HOT
48051
Brand:Littelfuse

NPP-450-12
Brand:MEAN WELL

RRC-SBC2037
Brand:RRC Power Solutions

TSP-BCM48A
Brand:TRACO Power

MP2615BGQ-P
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

1628081
Brand:Phoenix Contact

NPP-1700-24
Brand:MEAN WELL

PSC-6500A-C
Brand:Power-Sonic

RT9465GQW
Brand:Richtek

ZART8D
Brand:Schneider Electric
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






