Manufacturer No:ENC-120-24
Manufacturer:MEAN WELL
Type:Battery Chargers
Description:Battery Chargers 115.2W 27.6V 4A Desktop BatteyChargr
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Product Category: | Battery Chargers |
| RoHS: | Details |
| Chemistry: | Sealed Lead Acid |
| Output Voltage: | 24 V |
| Output Current: | 4 A |
| Brand: | MEAN WELL |
| Product Type: | Battery Chargers |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Battery |
| Unit Weight: | 2.161 lbs |
HOT
903-0221-001
Brand:ROBOTIS
RPB-1600-12
Brand:MEAN WELL

MAX77976EFD+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
PSC122000ACX-US
Brand:Power-Sonic

GC330A36-C4P
Brand:MEAN WELL

NPB-120-12XLR
Brand:MEAN WELL

NPP-1700-48
Brand:MEAN WELL
ENC-240-12
Brand:MEAN WELL

2911220000
Brand:Weidmuller
ENC-180-24
Brand:MEAN WELL
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






