Manufacturer No:2399667-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 70mm SWS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Connector Seal |
| Color: | Blue |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 16.7 mm to 17.3 mm |
| Inside Diameter: | 14.8 mm |
| Length: | 17 mm |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Outside Diameter: | 33.4 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
1-2356607-1
Brand:TE Connectivity

2358664-2
Brand:TE Connectivity

2399669-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

208035-2061
Brand:Molex
2374559-1
Brand:TE Connectivity

2387548-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

ATP15-4PD-BM03
Brand:Amphenol SINE Systems

2395861-3
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2325098-8
Brand:TE Connectivity

ATMH06-2SC
Brand:Amphenol SINE Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






