Manufacturer No:2394111-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 50mm SWS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Connector Seal |
| Color: | Green |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 14.6 mm to 15.2 mm |
| Inside Diameter: | 13 mm |
| Length: | 16 mm |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Outside Diameter: | 26.5 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
ATP15-4PA-BM03
Brand:Amphenol SINE Systems

98492-1086
Brand:Molex

98492-1088
Brand:Molex

2371721-1
Brand:TE Connectivity

2388501-2
Brand:TE Connectivity

2371721-2
Brand:TE Connectivity

ATMH06-2SD
Brand:Amphenol SINE Systems
2374559-1
Brand:TE Connectivity

208035-2044
Brand:Molex

ATP15-4PD-BM04
Brand:Amphenol SINE Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






