Manufacturer No:GBR8PI
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Antenna Accessories
Description:Antenna Accessories MOUNTMGM3/458AUH FM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Antenna Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product: | Magnetic Mounts |
| Type: | Magnetic Mount with RG58A |
| For Use With: | 3/4 in |
| Brand: | TE Connectivity / Laird External Antennas |
| Product Type: | Antenna Accessories |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Antennas |
| Unit Weight: | 1.291 lbs |
HOTYSAN001AA
Brand:Quectel

9091.99.0257
Brand:HUBER+SUHNER

PL259
Brand:Pulse Electronics

LTE-M
Brand:Pulse Electronics
TNCCRIMP
Brand:Pulse Electronics

ANT-MAG-B50-SMA
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies
MBC
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

ANT162442ST-1201AM1
Brand:TDK

TMB34D
Brand:Pulse Electronics

23-0040-0
Brand:Tallysman
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






