Manufacturer No:HMC890ALP5E
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Active Filters
Description:Active Filter 1 to 2 GHz Tunable BPF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Active Filter |
| RoHS: | Details |
| Series: | HMC890 |
| Filter Type: | Band Pass |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Supply Voltage - Max: | 14 V |
| Supply Voltage - Min: | 0 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | LFCSP-32 |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Analog Devices |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 0 V to 14 V |
| Product Type: | Active Filters |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Filters |
| Unit Weight: | 0.824529 oz |
HOT
LTC1068-200IG#PBF
Brand:Analog Devices

MAX7405EPA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX281AEWE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7409EPA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LTC1067CGN#PBF
Brand:Analog Devices

LTC1069-1IS8#PBF
Brand:Analog Devices

MAX7490EEE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LTC1564IG#PBF
Brand:Analog Devices

LTC1563-2CGN#PBF
Brand:Analog Devices

MAX7419CUA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






